KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15371026
nr 1537 1026
Frederick Georg Cotman. Signerad, daterad 1902, "Early Morning". Olja på duk, 38x53 cm, yttermått inklusive ram: 45x61 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:19:08
24/4 18:14:08
- Klassiska
24 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska